Новини

22.06.2021 - Розпочалось активне використання "хмарних" КЕП eSign у медичній практиці

Вітаємо медичні заклади, що долучилися до співпраці з КНЕДП ТОВ "Ілайф"! КЕП на захищеному "хмарному" середовищі eSign це чудове рішення у роботі з сервісами eHealth, що значно спрощує та пришвидшує передачу електронних медичних записів до електронної системи охорони здоров'я. Лікарі, що працюють з МІС "МедЕйр" вже відчули переваги "хмарних" КЕП. Адже такі нововведення мають лише допомагати у їх нелегкій праці! КНЕДП ТОВ "Ілайф" готовий до співпраці з іншими МІС! Спробуйте наші КЕП у своїх сервісах і ви не пошкодуєте!

24.05.2021 - eSign успішо інтегровано з зовнішніми сервісами

КЕП від eSign успішно інтегровані з такими сервісами як: - МІС "МедЕйр" ( https://e-life.com.ua/ ), - Кабінет Підприємця ( https://cabinet.tax.gov.ua/ ), - МінЮст ( https://usr.minjust.gov.ua/ ), - Прозоро ( https://prozorro.gov.ua/ ), - ДержГеоКадастр ( https://e.land.gov.ua/ ). На завершальному етапі інтеграція з: - MEDoc ( https://medoc.ua/ ), - Вчасно ( https://landing.vchasno.com.ua/ ).

22.04.2021 - Триває процес інтеграції з сервісами Центрального засвідчувального органу

Триває процес інтеграції з сервісами Центрального засвідчувального органу та тестування КЕП, виданих КНЕДП ТОВ "Ілайф". Вже дуже скоро ми почнемо видачу кваліфікованих електронних підписів.

16.04.2021 Завершено реєстрацію Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

Центральним засвідчувальним органом було зареєстровано Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг eSign ТОВ "Ілайф". Товариством проводяться останнії підготовчі роботи перед запуском – тестування власних КЕП.